Śmiała 17A lok. 151, 08-110 Siedlce
Pn-Pt 08:00 - 16:00
Śmiała 17A lok. 151, 08-110 Siedlce
Pn-Pt 08:00 - 16:00
Wideodomofony i domofony

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo jest istotnym elementem życia każdego człowieka. W niektórych regionach nasze poczucie bezpieczeństwa może być znacznie naruszane przez ryzyko włamania. Domofony i widedomoofony mogą okazać się świetnym rozwiązaniem, które ma istotny wpływ na poczucie bezpieczeństwa.

Domofony i wideodomofony składają się z dwóch części: wewnętrznej i zewnętrznej. Część zewnętrzną stanowią najczęściej kamera i mikrofon, skierowany na obszar przed drzwiami wejściowymi do domu lub furką. Zwykle montuje się te elementy w taki sposób, by kąt widzenia był możliwie najszerszy, a pole dźwiękowe nienaruszone.

Wideodomofon w domu i firmie dba o nasze bezpieczeństwo. Systemy te gwarantują nam wygodną obsługę wejścia na teren firmy, domu, mieszkania, a jednocześnie są pierwszym zabezpieczeniem, które napotyka potencjalny intruz. Wideodomofony i domofony to rozwiązanie, które staje się dziś standardem nowoczesnego budownictwa i zapewnia spokój przez wiele lat. Najnowocześniejsze wideodomofony mogą zostać podłączone do Internetu, dzięki czemu mamy możliwość pełnego zarządzania tym systemem z dowolnego miejsca na świecie.

Nasza firma oferuje instalację domofonów i wideodomofonów na terenie Siedlec, Warszawy, Węgrowa, Sokołowa Podlaskiego, Łosic, Łukowa i okolic. Instalacje systemów domofonowych wykonujemy najczęściej w szkołach, blokach mieszkalnych, na osiedlach, a także w domach jednorodzinnych.  Świadczymy również usługi naprawy wadliwych systemów. Jeśli Twój domofon lub wideodomofon jest uszkodzony, nasi technicy przeprowadzą szybką i fachową naprawę!

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wykonawcy, zadzwoń do nas: 666 288 392