Śmiała 17A lok. 151, 08-110 Siedlce
Pn-Pt 08:00 - 16:00
Śmiała 17A lok. 151, 08-110 Siedlce
Pn-Pt 08:00 - 16:00
Okablowanie strukturalne

Technologia informacyjna ma istotny wpływ na funkcjonowanie biznesu oraz jego wydajność. Oferowaną usługę kierujemy do przedstawicieli firm, przedsiębiorstw, instytucji oraz gospodarstw domowych, oczekujących najwyższych standardów wykonania instalacji okablowania strukturalnego. Instalacje okablowania strukturalnego wykonujemy w technologii podtynkowej lub w listwach elektroinstalacyjnych. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania instalacji, przy użyciu materiałów wysokiej jakości, pochodzących od renomowanych producentów.

Okablowanie strukturalne polega na zaprojektowaniu i rozprowadzeniu kabli w taki sposób, aby z każdego miejsca w budynku był łatwy dostęp do infrastruktury teleinformatycznej. Instalacja okablowania strukturalnego rozpoczyna się od przeprowadzenia konsultacji technologicznej. Na podstawie wytycznych opracowujemy projekt techniczny i przystępujemy do montażu instalacji. Ponadto przeprowadzamy pomiary i świadczymy usługi serwisowe instalacji okablowania strukturalnego.

Zlecenie instalacji okablowania strukturalnego naszym specjalistom jest równoznaczne z powierzeniem zadania doświadczonym fachowcom. Stosujemy się do obowiązujących standardów i dobrych praktyk inżynierskich. Wybierając naszą firmę, możecie być Państwo pewni, że efekt końcowy będzie oznaczał gotowość do przypięcia urządzeń, oraz zapewni komfortową pracę całej instalacji bez zakłóceń. Jesteśmy profesjonalistami i mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. Wykonujemy instalacje okablowania strukturalnego dla urzędów i zakładów produkcyjnych na terenie Siedlec, Warszawy, Węgrowa, Sokołowa Podlaskiego, Łosic, Łukowa i okolic.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wykonawcy, zadzwoń do nas: 666 288 392