Śmiała 17A lok. 151, 08-110 Siedlce
Pn-Pt 08:00 - 16:00
Śmiała 17A lok. 151, 08-110 Siedlce
Pn-Pt 08:00 - 16:00
Instalacje elektryczne

Nowoczesna instalacja elektryczna jest przede wszystkim bezpieczna dla użytkowników. W naszej ofercie posiadamy usługi elektryczne, które obejmują montaż nowych instalacji oraz naprawę i serwis już istniejących. Wykonujemy tradycyjne instalacje elektryczne, jak również nowoczesne, inteligentne instalacje w budynkach nowego typu. Wybierając naszą firmę, możecie Państwo liczyć na profesjonalną usługę oraz fachowe doradztwo.

Realizując instalacje elektryczne, mamy na uwadze wszelkie wymagania techniczne i użytkowe. Instalacje wykonane przez naszą firmę są bezpieczne, sprawne technicznie i starannie wykonane. Wykonując instalację elektryczną zwracamy uwagę na to, aby zapewniała ona komfort życia mieszkańcom. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, oraz bogate zaplecze techniczne, jakim jest nowoczesny sprzęt – niezbędny do wykonania profesjonalne instalacji elektrycznej.

Oferujemy również wymianę starych instalacji elektrycznych w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach oraz innych obiektach przemysłowych. Modernizacje instalacji przeprowadzamy zawsze zgodnie z przepisami i normami, dzięki czemu mogą Państwo komfortowo i bezpiecznie użytkować wymienione instalacje.

Zapewniamy także serwis oraz konserwację sprzętu i instalacji elektrycznych. Dzięki regularnym przeglądom zwiększa się żywotność użytkowanych instalacji, co bezpośrednio wpływa również na Państwa bezpieczeństwo. Serwis i konserwacja pomaga również wykryć ewentualne usterki, o których często użytkownicy nie wiedzą.  

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wykonawcy, zadzwoń do nas: 666 288 392