Śmiała 17A lok. 151, 08-110 Siedlce
Pn-Pt 08:00 - 16:00
Śmiała 17A lok. 151, 08-110 Siedlce
Pn-Pt 08:00 - 16:00
Instalacje antenowe

Instalacja antenowa to jeden z typów instalacji elektrycznej, która ma na celu zapewnienie odbioru sygnału radiowo-telewizyjnego w domu. Instalacja antenowa musi łączyć zarówno sygnały telewizji naziemnej jak i satelitarnej i być poprowadzona do wielu pomieszczeń w naszym domu. Postęp technologiczny stawia przed nami coraz to wyższe wymagania, a technologia cyfrowa może wkrótce wymusić modyfikację. Dlatego też warto pokusić się o projekt instalacji antenowej planując instalację elektryczną. W ten sposób instalacja nasza będzie funkcjonalna i zapewni możliwość podłączania coraz to nowszych urządzeń elektronicznych bez konieczności modyfikacji.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługę wykonania profesjonalnej instalacji antenowej. Wykonujemy instalacje w domach jednorodzinnych, segmentach, kamienicach, blokach mieszkalnych a także budynkach użyteczności publicznej. Swoje usługi świadczymy w  Siedlcach, Warszawie, Węgrowie, Sokołowie Podlaskim, Łosicach, Łukowie i okolicznych miejscowościach.

Na realizację instalacji antenowej składa się etap projektu okablowania, kompleksowego wykonania, podłączenia i konfiguracji urządzeń. Do montażu używamy wysokiej jakości kabli i osprzętu antenowego renomowanych producentów. Takie podejście gwarantuje Państwu stabilny i bezawaryjny odbiór telewizji przez długie lata bez konieczności serwisowania. Swoje projekty realizujemy rzetelnie i terminowo, przy użyciu profesjonalnego sprzętu pomiarowego.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wykonawcy, zadzwoń do nas: 666 288 392