Śmiała 17A lok. 151, 08-110 Siedlce
Pn-Pt 08:00 - 16:00
Śmiała 17A lok. 151, 08-110 Siedlce
Pn-Pt 08:00 - 16:00
Sieci komputerowe

Sieć komputerowa to minimum dwa komputery połączone ze sobą za pomocą odpowiedniego medium transmisyjnego. Takim medium może być kabel miedziany (skrętka), światłowód itp. Sieć LAN i dostęp do Internetu jest w dzisiejszych czasach jedną z podstawowych instalacji w każdym budynku.

Nasza firma specjalizuje się w montażu sieci komputerowych w biurach, szkołach, sklepach i  domach. Prace rozpoczynamy od przygotowania założeń projektowych, które ustalamy z inwestorem. Po przygotowaniu specyfikacji technicznej przystępujemy do wyceny i montażu. Wykonujemy instalacje sieci komputerowych od podstaw, jak również modernizujemy i rozbudowujemy stare instalacje sieciowe. 

  • Instalacja sieci komputerowej w budynku niesie za sobą wiele korzyści. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy udostępniać dokumenty, pliki i informacje w środowisku sieciowym. Oznacza to, że upoważnieni użytkownicy mogą otrzymywać zdalny dostęp do danych przechowywanych na innych urządzeniach w tej samej sieci. Sieć komputerowa ułatwia również komunikację i pozwala korzystać z zasobów sprzętowych. Każdy komputer podłączony do sieci może otrzymać dostęp do urządzeń peryferyjnych, znajdujących się w strukturze tej sieci. Dzięki strukturze sieciowej możliwe jest również współdzielenie programów, oraz szybka wymiana danych.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wykonawcy, zadzwoń do nas: 666 288 392