Śmiała 17A lok. 151, 08-110 Siedlce
Pn-Pt 08:00 - 16:00
Śmiała 17A lok. 151, 08-110 Siedlce
Pn-Pt 08:00 - 16:00
Systemy alarmowe

Systemy alarmowe oferowane przez naszą firmę projektowane są indywidualnie, zgodnie z wymaganiami technicznymi i prawnymi. Zapewniamy kompleksową obsługę, od wykonania projektu oraz jego wyceny przez montaż kompletnego systemu wraz z okablowaniem, instalacją urządzeń i ich konfiguracją. Do naszych realizacji wykorzystujemy sprawdzone, bezawaryjne urządzenia wysokiej klasy.

Systemy alarmowe to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod ochrony firmowego mienia, klientów i pracowników. Mimo, że instalacja alarmu często kojarzy się z obiektami przemysłowymi i użytku publicznego, coraz więcej ludzi, decyduje się na jego montaż w domu.

O znaczeniu instalacji alarmowych nie trzeba nikogo przekonywać, ponieważ bezpieczeństwo firmy czy domu w dużej mierze zależy właśnie od nich. Nowoczesne instalacje alarmowe dają szeroką gamę możliwości – od aktywnych czujników, kamer, sygnalizatorów po systemy powiadamiania. Dzięki odpowiednio dobranej i skonfigurowanej instalacji alarmowej, nasi klienci nie muszą martwić się o bezpieczeństwo swojej nieruchomości zarówno na co dzień, jak i podczas dłuższych wyjazdów.

Jaki system alarmowy wybrać?

Dobór odpowiedniego systemu alarmowego jest głównym czynnikiem odpowiadającym za bezpieczeństwo obiektu. Oferujemy proste, dyskretne systemy alarmowe, jak i rozbudowane instalacje z pełną automatyką.

Wybór instalacji powinien być warunkowany lokalizacją budynku, liczbą okien oraz drzwi, sposobem ogrodzenia działki oraz przeznaczeniem użytkowym obiektu. Niektóry budynki wymagają zaawansowanych metod ochrony, inne mogą wykorzystać tańsze, mniej skomplikowane systemy. Dobór odpowiedniego systemu, zagwarantuje Państwu wieloletnie bezpieczeństwo!

Nasi specjaliści chętnie pomogą Państwu w doborze odpowiednich części składowych całego systemu, przeprowadzą fachowy montaż alarmu i uruchomią system! Zapewniamy również serwis istniejących instalacji alarmowych. 

 

Serwis systemu alarmowego

Oprócz montażu instalacji alarmowych oferujemy również serwis, konserwację i diagnostykę sprzętu. Wszelkiego typu instalacje alarmowe mogę zostać w każdej chwili poddane przeglądowi w celu eliminacji usterki. Możecie Państwo liczyć na pomoc i fachowe doradztwo naszej wykwalifikowanej ekipy.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wykonawcy, zadzwoń do nas: 666 288 392