Śmiała 17A lok. 151, 08-110 Siedlce
Pn-Pt 08:00 - 16:00
Śmiała 17A lok. 151, 08-110 Siedlce
Pn-Pt 08:00 - 16:00
Systemy kontroli dostępu

Elektroniczny system kontroli dostępu zapewnia kontrolę i zabezpiecza przed nieupoważnionym dostępem do pomieszczenia lub budynku. Systemy kontroli dostępu najczęściej instalowane są w takich obiektach jak: nowoczesne budynki firmowe, biurowce, hotele, banki, tajne siedziby urzędów państwowych, uczelnie, obiekty przemysłowe, magazyny, oraz obiekty handlowe.

System kontroli dostępu ma za zadanie ułatwić wejście do strzeżonego obiektu osobom upoważnionym i uniemożliwić to osobom niepowołanym. Wdrożenie systemu kontroli dostępu w budynku pozwala zminimalizować ryzyko kradzieży mienia lub informacji, a także zwiększa poziom bezpieczeństwa osób przebywających w obrębie chronionym.

Ze względu na sposób działania, systemy kontroli dostępu dzielą się według stopnia zabezpieczeń. Podstawowe systemy identyfikują osoby upoważnione za pomocą kodu numerycznego lub alfanumerycznego. Systemy o średnim poziomie zabezpieczeń cechują się identyfikacją użytkowników za pomocą kart zbliżeniowych. Ze względu na najlepszy stosunek ceny do poziomu zabezpieczeń jest to najczęściej wybierane rozwiązanie. Wyróżniamy również systemy kontroli dostępu, które rozpoznają użytkownika za pomocą cech biometrycznych (np. odcisk palca). Takie systemy gwarantują niemalże 100% pewności, że do chronionego obiektu nie wejdzie nikt nieupoważniony. Należy jednak pamiętać, że takie systemy kontroli dostępu są najdroższe w realizacji, i ze względu na zapisy prawne, mogą być stosowane tylko w określonych sytuacjach.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm i klientów indywidualnych w zakresie montażu elektronicznych systemów kontroli dostępu. Oferujemy dobór sprawdzonych rządzeń, fachowy montaż, gwarancję oraz obsługę serwisową. Zapewniamy sprawne i terminowe wykonanie pełnej instalacji.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wykonawcy, zadzwoń do nas: 666 288 392